NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ MOHOU LIDÉ ZANECHAT VZKAZ, PODĚKOVÁNÍ I NÁPAD

23.06.2026
NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ MOHOU LIDÉ ZANECHAT VZKAZ, PODĚKOVÁNÍ I NÁPAD

Pozitivních vzkazů není nikdy dost, nechte tu ten svůj. I s takovou výzvou umístil Jeseník na Masarykovo náměstí dva velkoformátové panely s připravenými fixami, které jsou určeny všem obyvatelům i návštěvníkům města. Lidé na ně mohou psát své pozdravy, poděkování, přání nebo podněty a jednoduše tak vyjádřit, co je v Jeseníku těší nebo co by podle nich stálo za pozornost...

Cílem aktivity je podpořit otevřenou komunikaci mezi městem a veřejností a nabídnout jednoduchý způsob, jak se zapojit do života ve městě. Místo psaní e-mailů nebo komentářů na sociální sítě může kdokoliv přímo v centru Jeseníku sdílet své myšlenky, vzkazy i inspirace.

„Chceme lidem nabídnout jednoduchý způsob, jak se vyjádřit, podělit se o milý vzkaz nebo přinést nápad,“ uvedla starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová.

Zapojení do aktivity je jednoduché. Stačí se na chvíli zastavit na Masarykově náměstí, vzít do ruky připravený fix a připojit vlastní sdělení.

Město Jeseník věří, že panely nabídnou prostor pro pozitivní obsah, inspirativní nápady i obyčejná lidská zastavení v průběhu dne. Zároveň děkuje všem, kteří se do aktivity zapojí a pomohou vytvořit zajímavou mozaiku vzkazů přímo v srdci města.