Vítejte na oficiálních stránkách lázeňského města Jeseník

Vítáme Vás na stránkách města Jeseník. Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze.

WEBKAMERY

Aktuálně
0%
HAVÁRIE VODOVODU NA ULICI NERUDOVA

HAVÁRIE VODOVODU NA ULICI NERUDOVA

Pracovníci Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka, a.s., informují o havárii vodovodu na ulici Nerudova v blízkosti domu č.p. 1205. Komunikace zůstává průjezdná. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. 

Lucie Musialová vložila zprávu 17.07.2024
OPĚT JSME USPĚLI V SOUTĚŽI OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ A SENIORŮM

OPĚT JSME USPĚLI V SOUTĚŽI OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ A SENIORŮM

Jeseník se těší z úspěchu v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2024. Město díky tomu získá od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR finanční podporu ve výši téměř 450 tisíc Kč, která umožní realizaci různých projektů zaměřených na rodiny a seniory.

Markéta Kaniová vložila zprávu 16.07.2024
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - CHARITA JESENÍK

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - CHARITA JESENÍK

Charita Jeseník hledá do svého týmu vedoucí Domova pokojného stáří sv. Hedviky a odlehčovací služby sv. Zdislavy...

Lucie Musialová vložila zprávu 16.07.2024
PODATELNA NA IPOSE

PODATELNA NA IPOSE

Od úterý 9. července je podatelna na budově IPOS, K. Čapka 1147/10, přestěhována z přízemí do 2. patra, č. dveří 255, blok B. 

Markéta Kaniová vložila zprávu 09.07.2024
VOLNÁ MÍSTA NA MĚSTSKÉM ÚŘADĚ

VOLNÁ MÍSTA NA MĚSTSKÉM ÚŘADĚ

Město Jeseník oznamuje vyhlášení výběrových řízení na obsazení volných pracovních míst: referent/ka Oddělení správních činností, referent/ka Oddělení sociálně právní ochrany dětí – sociální pracovník/ce a také na strážníka Městské policie Jeseník. Veškeré informace najdete na www.jesenik.cz/volnamista

Lucie Musialová vložila zprávu 09.07.2024
PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA ELEKTRICKÉ ENERGIE

PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA ELEKTRICKÉ ENERGIE

ČEZ distribuce a.s. informuje, že v pátek 26. července od 7.30 do 16.30 dojde k plánované odstávce elektrické energie u dotčených odběrných míst na ulici Mlýnská, Na Středisku, Na Zahrádkách, Slunná, Šumperská a U Sokolovny...

Lucie Musialová vložila zprávu 08.07.2024
0%