Seniorpasy také v Olomouckém kraji

Věříme tomu, že jen málo z Vás nikdy neslyšelo o Rodinných pasech, úspěšném projektu, který se před několik málo lety zrodil v Jihomoravském kraji, a který se postupně rozšířil na polovinu České republiky.
Olomoucký kraj nyní přichází s novým – Senior pasy, a nám je velkou ctí, že Vám ho můžeme představit. Karta Senior pas je určena pro všechny osoby od věku 55 let a nabízí kromě slev také jedinečnou příležitost, jak si aktivně užít další roky života. Nabídněte proto sobě, svým rodičům nebo přátelům nové možnosti. Seniorpasy přináší celoroční slevy v rozsahu 5-50 %  a konkétní místa poskytování slev naleznete na www.seniorpasy.cz. Slevy v Jeseníku poskytují například Městská kulturní zařízení na vybraná představení v kině, Vlastivědné muzeum Jesenicka na vstupné ve Vodní tvrzi, Solná jeskyně SOLVITA v Jeseníku-lázních nebo několik hotelů a penzionů v regionu (např. Nodus, Helios, Park Hotel a další).

Kartu lze získat registrací na webových stránkách www.seniorpasy.cz nebo vyplněním a zasláním formuláře, který je k dispozici v IC Jeseník a také na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Jeseník v budově Karla Čapka 1147 (Ipos), Jeseník, 3. patro, kanceláře 435-437.