11 záznamů

HELIA SPORT (KOUTY NAD DESNOU)

Pestrý výběr sjezdovek v lyžařském areálu Kouty nabízí možnosti skupinové a individuální výuky. 

Využijte služeb areálu objednejte si výuku ve škole a zárověň vybavení ve zdejší půjčovně a testcentru značek Nordica, Elan, Blizzard a NitroDětský park pro nejmenší s figurkami, nudlemi, balony, dětským pásem, lanovým vlekem, slalomkami a barevnými pomůckami. Rodiče pokud nebudou lyžovat mohou sledovat výuku dětí ze slunné terasy, která se nachazí v bezprostřední blízkosti restaurace a veškerého zázezmí střediska. 

KILPI SNOW SCHOOL (RAMZOVÁ)

Lyžařská škola KILPI SNOW SCHOOL  RAMZOVÁ navazuje na předchozí ENVY SKI SCHOOL Ramzová, která byla založena v roce 2001. Se změnou názvu našeho generálního dodavatele instruktorského oblečení z ENVY na KILPI jsme se přejmenovali i my. KILPI SNOW SCHOOL  je rodinným podnikem, který zaměstnává místní a také finačně podporuje pořádání sportovních a kulturních akcí v regionu. Vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. 

Lyžařské středisko Ramzová.

PROFI SKI & BOARD SCHOOL (FILIPOVICE)

Lyžařská a snowboardová školadětská školkapůjčovna lyží a servis - to jsou součásti našich poboček, které najdete ve střediscích Miroslav (Lipová-lázně), Filipovice a Petříkov. V Jeseníku se nachází Sport 2000 shop, srdce naší sítě, kde najdete vše, co k pobytu na horách potřebujete.

SKI AREÁL LÁZEŇSKÝ VRCH (LIPOVÁ-LÁZNĚ)

Ski areál Lázeňský vrch provozuje půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení přímo v hlavní budově ski areálu. V půjčovně je prováděn drobný servis (mazání lyží a snowboardů, seřizování a montáž vázání). V rámci ski areálu funguje i lyžařská škola pro všechny věkové kategorie.

Tel: 732 764 389

Adresa: Lipová-lázně 738, 790 61

SKI OK FORMÁNEK (ČERVENOHORSKÉ SEDLO)

SKI OK Formánek je připraven Vám nabídnout:
-> Půjčovnu sjezdových i běžeckých lyží, snowboardů soft i s pevným vázáním.
-> Nové modely lyží od renomovaných výrobců Völkl, Atomic, Salomon, atd…
-> Lyže jsou vždy odborně připravené, nabroušené, namazané a seřízené.

Na Jesenicku působí ve středisku Červenohorské sedlo.

SKIALP PRADĚD PŮJČOVNA (ČERVENOHORSKÉ SEDLO, OVČÁRNA)

Půjčovna skialpového vybavení v Jeseníkách v hotelu Červenohorské sedlo. Pokud jste se rozhodli zapůjčit si naše skialpové vybavení, informujte se prosím na recepci hotelu a personál Vám poskytne veškeré potřebné informace. Více zde

Další pobočky půjčovny: Chata Sabinka, Ovčárna, Olomouc

Facebook: Skialp Praděd

SKIALP PŮJČOVNA (BOBROVNÍK)

Půjčujeme skialpové vybavení, sněžnice, stany, trekingové hole, případně další vybavení na turistiku. Představíme Vám základy pohybu na skialpech, případně s Vámi podnikneme skialpovou túru. Po návratu můžete využít naší privátní sauny s výhledem na lázně Jeseník. Jsme součástí penzionu a restaurace Bobrovník, kde Vás rádi ubytujeme a můžete se u nás dobře najíst.

Bobrovník 8
790 61 Bobrovník, Lipová -lázně

Tel: +420 737 381 052

SPORT 2000 (JESENÍK)

V Jeseníku se nachází Sport 2000 shop, srdce naší sítě, kde najdete vše, co k pobytu na horách potřebujete. 

Profi Ski & Board School

28. října 1360/42, 790 01 Jeseník
tel./fax: (+420) 584 414 051
email: info@profiski.cz

SPORT SERVIS TOMŠŮ (JESENÍK)

Prodejna, servis a půjčovna lyží a kol.

Nabízíme špičkové služby v oblasti spotovních potřeb a jejich servisu. Na požádání Vám dodáme z oblasti sportu téměř cokoliv, ať to jsou jakákoliv kola, elektrokola, lyže, věci přes fotbal, atletiku, gymnastiku. Zapůjčíme horská kola, elektrokola a elektrokoloběžky.

http://sportservis.jeseniky.com/

Tel:  +420 584 413 712, +420 776 608 706

E-mail: sportservis1@gmail.com

Adresa: Lipovská 101/9, 790 01 Jeseník

SUN SKI & BOARD SCHOOL (RAMZOVÁ)

SUN SKI & BOARD SCHOOL provozuje lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu sportovní výzbroje,. Zabývá se organizováním  vzdělávacích a komerčních kurzů, seminářů, prodejem reklamy a organizování firemních akcí na míru.

Vyučujeme dle aktuálních učebních metod a poznatků, v různých jazycích, zábavnou formou pro děti i dospělé. Každá pobočka má k dispozici dětskou školku vybavenou pro výuku nejmenších. Součástí poboček je půjčovna, která je vybavená moderní lyžařskou a snowboardovou výzbrojí ne starší 3 let.V Jeseníkách SUN SKI působí v těchto střediscích:
BrannáRamzováPříčná - Zlaté HoryPřemyslovDolní Morava

 11 záznamů