Běžecká soutěž senZAČNI BĚH 2021

Běžecká soutěž senZAČNI BĚH 2021

Navazujeme na předchozí ročník a roztáčíme kola druhé sezóny virtuálního běhu v regionu Jeseníku a blízkého okolí – tedy Mikroregionu. Po dohodě se všemi obcemi a městem Jeseník jsme se rozhodli zopakovat jednotlivé trasy, s tím, že začneme v červnu a v říjnovém měsíci si střihneme obě trasy v Jeseníku.

ZAČNI BĚH
Přinášíme Vám možnost v průběhu června – až října absolvovat s námi 6 různých měsíčních výzev.

To hlavní: jde o pohyb po svých – tedy chůze, běh či jejich kombinace. Kdy začít? Od začátku června máte možnost do toho skočit dle Vašich časových možností! Ano v noci, ráno, během dne i večer. Záleží jen na Vás. Už žádné výmluvy – JDI DO TOHO, ZAČNI BĚHAT.

Půjdeš trasu každý den, nebo jen jednou měsíčně? Záleží na tobě. Svůj progres uvidíš průběžně v systému a máš možnost soupeřit. Ano, to je další možnost – máš možnost se na dálku seznámit s dalšími aktivními! Že tě v první výzvě Petr porazil? Druhá výzva bude mít jiný profil, máš šanci…začni v roce 2021 jinak.

2021 – 6x v Mikroregionu Jesenicko

Bělá pod Pradědem  Česká Ves  Jeseník  Lipová-lázně  Ostružná

V roce 2020 jsme si stejným systémem vyzkoušeli. Ano, někteří bojovali o vítězství, jiní bojovali o účast, či lepší čas. My naší aktivitou cílíme na všechny skupiny sportovně aktivních. Od začátečníků (a budeme za ně moc rádi) až po nachystané profesionály, kterým se intenzivně mění kalendář závodů.

Letos bychom rádi přivedli nové aktivní lidi dohromady. Rád jen chodíš? Můžeš se zúčastnit taky. Běháš jen ve svém okolí? Ukážeme ti v 5 měsících různé místa našeho regionu. Nerad(a) běháš jen do kopce? Letošní ročník je opět o různých profilech tratě.

Co nás tedy čeká?

Dále upozorňujeme, že v případě využití mobilního telefonu k evidenci uběhnuté trasy je třeba mít aplikaci uplatněna takové práva, aby mohla plně fungovat i na pozadí mobilu. Stává se některým účastníkům, že se jim v průběhu běhu vypíná, nebo přerušuje GPS signál. Důvodem byla zatím pouze blokace systému k aplikaci aby mohla pracovat.

 Výsledky loňské soutěže senZAČNI BĚHu 2020 zde: 

 
Galerie
Běh
Běh
Obrázek bez názvu
Plakát
Kam dál?