2. segment ČERVEN

Pokračujeme městským během skrz město Jeseník. Připravte se na pevný podklad a mírně vzrůstající profil trati. Půjde o 4,6 km, které povedou většinu své trasy po cyklo trase – Moravské stezky. Nicméně Vás čeká řada přeběhů přes frekventované cesty, kooperaci s chodníkem apod. Berte prosím v potaz zejména Vaše zdraví a dodržujte stanovené dopravní předpisy.

  • START – je na úrovní sídla Technických služeb Jeseník (jejich areálu), tedy začátku ulice Otakara Březiny. V místě, kde je dopravní značka jednosměrky je pomyslný start a zde už můžete běžet závodním tempem. Běžíte směrem do města – tedy po směru jednosměrky automobilů.
  • Po 1. kilometru po této ulici přibíháte k budově ZUŠ a odbočce k Minipivovaru Jeseník. Zde tedy odbočíte doprava a pokračujete dále už po cyklotrase. Proběhnete tedy areálem Minipivovaru Jeseník (v případě potřeby občerstvíte) a vybudovanou stezkou pokračujete k ulici Tyršova. Zde probíhá rekonstrukce ulice, takže dávejte pozor, nicméně Vaším cílem je ulici Tyršovu jen křižovat a pokračovat dále rovně. Dostanete se na ulici Lipovská, zde využijte přechodu pro chodce a pokračujte dále po cyklotrase podél řeky. Oběhnete kolem stromu a už se blížíte k zadní části sídliště na Lipovské. Po dřevěné lávce přeběhnete řeku Staříč a pokračujete až za areál Mka. Cyklotrasa vede za garážemi a dostanete se ke křižování ulice u Bělidla. Zamíříte k bikrosové dráze a již Vás čeká viadukt. Hned za ním míříte vpravo stále po cyklotrase. Opatrně na kruhovém objezdu, který je posledním místem se setkání dopravních prostředků. Následně Vás čeká lahodný závěr v přírodě a kopcem k areálu Bobrovníku.
  • CÍL – je na začátku areálu Bobrovník - za horizontem kopce, přičemž v místě cíle je zábrana pro vjezd aut na cyklotrasu.

Segment na webu STRAVA

Video ukázka

VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

 


 

Galerie
Start
Cíl
Plakát