3. SEGMENT ČERVENEC

Už tu máme 3. díl našeho běžeckého seriálu. Máte k dispozici všech 744 hodin v 7. měsíci roku. Je jen na Vás kdy si vyzkoušíte tentokrát běh plný přírody a krásné obce Ostružná. Může to být Vaše jediná účast, nebo naopak již 3. příděl bodů do celkového hodnocení seriálu. Takže není na co čekat. Připrav se a hurá na to!

  • START – před volným prostorem obecního úřadu Ostružná, v místě kde je možné vyjet na hlavní cestu. Start jsme koncipovali na úrovni značky – „dej přednost v jízdě“ a na to nezapomeňte!
  • Vydáte se směrem ke SKILANDU – po chodníku podél cesty. Brzy Vás však čeká přeběh přes hlavní cestu a následně pokračujete obcí po Moravské stezce. 585 metrů od startu Vás čeká odbočení vlevo a pokračujete po stezce 6207. Zde začínáte stoupat a čeká Vás delší výběh. Dostanete se až na křižovatku s modrou turistickou značkou – tedy bod „Nad pěchotním srubem“. Za sebou budete mít 1,7 km a stále Vás čeká ještě velká porce stoupání (polovina). Po modré doběhnete na rozcestí „Nad Dobrou vodou“. Zde se již dáte doleva  - ano hurá již z kopce po červené turistické až do areálu Ramzová.
  • CÍL – proběhnete areálem Skiareálu Bonera, čeká Vás asfaltový závěr s cílem u vzrostlých smrků se značkami červené a zelené turistické. Na dohled již máte hlavní cestu, kterou můžete po doběhnutí využití pro návrat na start celého segmentu.

Segment na webu STRAVA

Video ukázka

Galerie
start a cíl žluté body
Plakát