Hudská Miluše, Bc.

Informace o osobě
Odbor / oddělení
Funkceterénní sociální práce (sociální pracovník)
Popis

Terénní sociální pracovník zabezpečuje především preventivní a poradenskou činnost v oblasti SPOD, zajišťuje nezbytná opatření na ochranu dětí, včetně poskytování poradenství a spolupráce s navazujícími službami v oblasti SPOD. Rodičům pomáhá při řešení problémů spojených s péčí o děti, v nezbytných případech činí opatření k zamezení nepříznivých vlivů na děti.

Terénní sociální pracovník provádí sociální šetření v místě, kde se nezletilé dítě zdržuje, a to zejména v případech, kde je podezření, že je dítě nějakým způsobem ohroženo na zdravém vývoji (zanedbávání dítěte, fyzické či psychické týrání, sexuální zneužívání apod.). Nedílnou součástí práce terénního sociálního pracovníka je návštěva dětí v ústavních zařízeních a také návštěva v rodině v rámci výkonu soudního dohledu.

Terénní sociální pracovník vede spisovou dokumentaci pro účely sociálně-právní ochrany a má také právo zjišťovat v místě bydliště dítěte, ve škole a ve školských zařízeních, ve zdravotnických zařízeních, v zaměstnání nebo v jiném prostředí, kde se dítě zdržuje, jak rodiče nebo jiné osoby odpovědné za výchovu dítěte, o dítě pečují.

OBVOD

  • Jeseník – ulice: 28. října, Alšova, Beskydská, Boženy Němcové, Čechova, Denisova, Dittersdorfova, Dukelská, Dvořákova, Fučíkova, Gogolova, Habrová, Havlíčková, Horská, Janáčkova, Jaroslava Ježka, Jiráskova, Josefa Hory, Karla Čapka, Klicperova, Komenského, Kostelní, Křížkovského, Lipovská, Luční, Mahenova, Majakovského, Mánesova, Masarykovo nám., Mašínová, Moravská, Na Úbočí, Nádražní, nám. Hrdinů, nám. Svobody, Nerudova, Otakara Březiny, Palackého, Poštovní, Průchodní, Purkyňova, Puškinova, Revoluční, Rudná, Růžičkova, Sadová, Schubertova, Skupova, Slezská, Smetanova, Svobodova, Školní, Štefánikova, Thámova, Tkalcovská, Tovární, Tylova, Tyršova, U Bělidla, U Kasáren, V Oblouku, Vodní, Váchalova, Vaškova, Vrchlického, Wolkerova, Zámecké náměstí, Žižkova.
  • Jeseník Bukovice – ulice: Erbenova, K Vodě, Krátká, Mlýnská, Na Stráni, Na Středisku, Na Zahrádkách, Nábřežní, Nová, Sládkova, Slunná, Šumperská, U Sokolovny, Úvoz, Vrchovištní, Za Pilou, Za Podjezdem, Zátiší
  • Jeseník Dětřichov – ulice: Na Mýtince, Rejvízská, Strmá, Příčná
  • Jeseník – ulice: Kalvodova, K.H. Máchy, Krameriova, Muzikantská stezka, Myslbekova, Priessnitzova, Přímá, Růžová, Sokola Tůmy, V Aleji 
Kontaktní informace
Emailmiluse.hudska@jesenik.cz
Telefon584 498 449
Kancelář
kancelář 435, 4. podlaží IV/B IPOS, Karla Čapka 1147/10
Kontaktujte mě

Osobní údaj, který tímto budeme zpracovávat, je e-mailová adresa. Tuto adresu potřebujeme k tomu, abychom Vám mohli odpovědět na dotaz, který nám položíte pomocí tohoto formuláře. E-mailovou adresu budeme zpracovávat po dobu 3 měsíců. Poté bude z databáze automaticky odstraněna.